Nabór na szkolenia trenerów

W związku z planowanymi w miesiącach marzec – maj br. szkoleniami nauczycieli w zakresie korzystania z Platformy eSzkoła ogłaszamy nabór na trenerów w ww. zakresie. Trenerzy przejdą 60 – godzinne szkolenia zorganizowane w WODIiP Opole, a następnie będą odpowiedzialni m.in. za przeszkolenie koordynatorów szkolnych i nauczycieli we wskazanej tematyce i we wskazanych przez WODIiP szkołach. Szkolenia trenerów rozpoczynają się w połowie marca 2012 r.

Dyrektorzy szkół oraz koordynatorzy szkolni
w projekcie „Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości”

Proszę o przekazanie informacji o ewentualnym kandydowaniu na ww. szkolenie do Kierownika projektu Opolska eSzkoła do dnia 5 marca 2012 r. do godziny 1200. Zgłoszenia proszę przesyłać wyłącznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenie winno zawierać:
1. Imię i nazwisko kandydata,
2. Miejsce zatrudnienia (pełna nazwa szkoły),
3. Wykształcenie kierunkowe, nauczane przedmioty,
4. Krótki opis doświadczenia zawodowego w prowadzeniu szkoleń informatycznych dla nauczycieli, adres e-mail do korespondencji,
5. Zgoda dyrektora szkoły na uczestniczenie w szkoleniu z adnotacją, że szkolenie trenera może odbywać się z oderwaniem od pracy w szkole macierzystej (skan dokumentu).
Wyniki rekrutacji oraz dalsze instrukcje będą przekazane na adres mailowy podany przez kandydata w zgłoszeniu, jak również ogłoszone będą na stronie internetowej projektu.

Ireneusz Podolak
Kierownik Projektu